Je bekijkt de reis...
Pagina niet gevonden
De pagina die je hebt opgevraagd kan helaas niet worden gevonden. Misschien heb je het verkeerde adres ingetypt of bestaat de pagina niet meer.
Ben je op zoek naar reisverslagen van Hans Hofman?
- Australië, Nieuw Zeeland en Tahiti
- It giet oan
- 2 dagen onderweg
- Cairns, Cape Tribulation en het Daintree Forest
- Port Douglas en Kuranda
- Lake Tinaroo, watervallenroute en Babinda Boulders
- Mission Beach en Magnetic Island
- Bowen, Arlie Beach en Whitsundays
- Capricorn Caves en Frazer Island
- Langs de kust via Noosa naar Brisbane
- Groetjes uit Sydney
- On the road again
- Kakadu National Park en Gibb River Road deel I
- Gibb River Road deel II, Broome en Cape Leveque
- Tunnel Creek, Geikie Gorge en de Bungle Bungles
- De Tanami Road
- De Tanami Road
- De Tanami Road
- Safari in het rode centrum
- Auckland en Tahiti
- Tahaa, Bora Bora en Raiatea
- Morea, het afscheid van Polynesië
- Arctisch avontuur in Nieuw Zeeland
- Zuidkust en Fjordland
- Milford Sound, Paradise en Siberian Adventure
- Westkust, Kaikoura en Wellington
- Wanganui en Mount Taranaki
- Tangariro National Park, Rotorua en Hobbiton
- Coromandel, Bay of Islands en omgeving Auckland
- Melbourne
- Westkant van Tasmanië
- Hobart en Zuid-West kust Tasmanië
- West Kust en Noord Tasmanië
- Philip Island en de Great Ocean Road
- Adelaide, Murray River, Grampians en Ballarat
- Australische Alpen en Zuidoost kust
- Zuidoost kust, Canberra en Sydney
- Rio de Janeiro, Argentinië en Zuid Chili
- Dag 1 en 2, op naar Rio
- Dagje Rio en Iguazu
- Nog een dagje watervallen van Iguazu
- Salta en de moeizame weg er naartoe
- Trip naar Cafayate
- Dagje Cafayate
- Dagje Tilcara
- Naar Cachi en terug naar Salta
- Purmamarca en Salinas Grandes
- Weer een dagje tobben met Aerolineas Argentinas
- Dagje San Carlos de Bariloche
- El Calafate en Perito Moreno gletcher
- Op naar El Chalten
- Op naar El Chalten
- Wandelingetje naar de Fitz Roy
- Druilerige ochtend en middagje paardrijden
- Laatse dag El Chalten, rit naar Torres del Paine
- EcoCamp, Park Torres del Paine
- Stella Australis, van Puerto Natales naar Ushuaia
- Ushuaia
- Peninsula Valdez, walvissen spotten
- Trelew en Gaiman
- Naar Buenos Aires en dagje Colonia del Sacramento
- Buenos Aires en een Tango Show
- Rondje Zuid-Oost Europa
- Op weg naar ----
- Op weg naar Budapest
- Dagje Budapest
- Van Budapest naar Sapanta, Roemenië
- Dagje sight-seeing in Maramures
- Sighisoara
- Biertan, Sibiu en ASTRA museum
- Brasov
- Kasteel van Bran en Boekarest
- Afscheid van Roemenië en kennismaking met Bulgarij
- Thracische graven en Plovdiv
- Op naar de Turkse grens
- Op naar Istanbul
- Turkije, het vervolg
- Relaxen in Griekenland
- Halkidiki, zon, zee en strand
- Weer onderweg, Bulgarije en Servië
- Sremska Mitrovica
- Bijna thuis
- Kaapstad, Namibië en Botswana
- Nog 2 nachtjes slapen en dan .....
- Een lange reis en een dagje Kaapstad
- Een dagje de stad verkennen
- Op naar Windhoek, Namibie
- Vertrek uit Windhoek en Kokerbomenbos
- Langs Noordoewer naar Aus
- Dagje Luderitz
- Sesriem en de Sossusvlei
- Ballonvaart over Namib woestijn
- Dolfijnen spotten en 4x4 in Sabdwich Harbour
- Naar Palmwag via Hentiesbaai en Twyfelfontijn
- Epupa Falls, Kunene River
- Kunene River Lodge
- Op weg naar Etosha
- Etosha National Park
- Waterberg Plateau
- Naar Palmwag via Hentiesbaai en Twyfelfontijn
- Terug naar Windhoek
- Op weg naar Maun, Botswana
- Naar Sango Safari Lodge
- Sango Safari Lodge
- Op naar Chobe National Park
- Chobe National Park
- Op naar Victoria Falls
- Victoria Falls, het eind van de reis
- Rondje Spanje en Portugal
- Nog even en dan mogen we weer op pad
- De eerste etappe
- Dag 2
- Verder gaat de tocht, Dag 3 en 4
- Eindelijk in Madrid, dag 5
- El Escorial, dag 6
- Dagje Madrid
- Segovia
- Wandelingetje door Toledo
- Op weg naar Granada
- Bezoek Alhambra, Granada
- Een lange en hete dag in Cordoba
- Dagje Sevilla
- Eindelijk Portugal, de Algarve
- Bezoek aan Evora
- En toen Lissabon
- Nog een dagje Lissabon
- Tomar en zijn klooster
- Onderweg via Aveiro naar Porto
- Porto en zijn port
- Van de wind in de drup
- Een flink dagje sturen door Noord Spanje
- Dagje Picos de Europa
- Terug naar de kust
- Dagje naar de grotten en relaxen in Comillos
- Bezoek Guggenheim museum, Bilbao
- Einde van de trip
- Mijn eerste reis